Kool Õppetöö Töötajad Õpilased Lingid Lasteaed Galerii Vilistlased Kooli Facebook Fotogalerii
 

- Kohtla-Nõmme Kool võtab konkursi korras tööle (loe edasi)

- Kohtla-Nõmme Kool võtab konkursi korras tööle (loe edasi)
- 28.05. TUTIPIDU (loe edasi)

- 13.02.- ALGKLASSID TÄHISTAVAD VASTLAPÄEVA (loe edasi)

  Õpetajad


NIMI

AINE

E-POST

Tiina Grauberg

õppejuht, ajalugu, ühiskond, karjääriõpe, klassijuhataja (6., 8. kl.)

Tiina.Grauberg@kohtpk.edu.ee

Marje Kaljumäe

keemia, inimeseõpetus, terviseõpetus, geograafia, bioloogia, loodusõpetus

Marje.Kaljumae@kohtpk.edu.ee

Katrin Tiirik

klassiõpetaja (1.kl.), käsitöö,

kunst (1.,2.,4.kl.)

Katrin.Tiirik@kohtpk.edu.ee

Ruth Kerov

klassiõpetaja (2.kl.), eesti keel ja kirjandus (9.kl.), eesti keel (7.kl.)

Ruth.Kerov@kohtpk.edu.ee

Silva Torm

klassiõpetaja (3.kl.), käsitöö, kunst (3.kl.) eripedagoog

Silva.Torm@kohtpk.edu.ee

Imbi Tito

klassijuhataja (9. kl.), muusikaõpetus, huvijuht

Imbi.Tito@kohtpk.edu.ee

Piret Niglas

kehaline kasvatus, klassijuhataja (7. kl.)

Piret.Niglas@kohtpk.edu.ee

Anna Boikova

vene keel (6.,7.,8.,9.kl.)

Anna.Boikova@kohtpk.edu.ee

Silvar Ammas

poiste tööõpetus, kunstiõpetus (5.-9.kl.)

Silvar.Ammas@kohtpk.edu.ee

Saima Veesaar

tüdrukute käsitöö

Saima.Veesaar@kohtpk.edu.ee

Svetlana Vassiljev

matemaatika (5.,6.,7.,8.,9.kl.) füüsika, klassijuhataja (5.kl.)

Svetlana.Vassiljev@kohtpk.edu.ee

Natalja Samsonova

inglise keel (3.,4.,5.kl.)

Natalja.Hramtsova@kohtpk.edu.ee

Ly Eero

inglise keel (6.,7.,8.,9.kl.)

Ly.Eero@kohtpk.edu.ee

Laine Jürise

eesti keel (5.,7.,8.kl.)

Laine.Jurise@kohtpk.edu.ee

Tiia Laanemäe

klassiõpetaja (4. kl.), käsitöö, (2.,4.kl.),

vene keel (5.kl.)

Tiia.Laanemae@kohtpk.edu.ee

Natalja Hramtsova

informaatika.

Natalja.Hramtsova@kohtpk.edu.ee

 
Kohtla-Nõmme Kool, Kooli 6, Toila vald 30503. Tel. 33 25144; e-post: kool@kohtpk.edu.ee