Õpetajad

 

NIMI AINE E-POST
Tiina Grauberg õppejuht, ajalugu, ühiskond, klassijuhataja (7., 9. kl.) Tiina.Grauberg@kohtpk.edu.ee
Marje Kaljumäe keemia, inimeseõpetus, terviseõpetus, geograafia, bioloogia, loodusõpetus Marje.Kaljumae@kohtpk.edu.ee
Katrin Tiirik klassiõpetaja (2.kl.), käsitöö, kunst (2.kl.) Katrin.Tiirik@kohtpk.edu.ee
Ruth Kerov klassiõpetaja (3.kl.), eesti keel ja kirjandus (5.kl.), eesti keel ja kirjandus (7.kl.) Ruth.Kerov@kohtpk.edu.ee
Silva Torm klassiõpetaja (4.kl.), käsitöö, kunst (4.kl.) eripedagoog Silva.Torm@kohtpk.edu.ee
Imbi Tito klassijuhataja (5. kl.), muusikaõpetus, huvijuht Imbi.Tito@kohtpk.edu.ee
Piret Niglas kehaline kasvatus, karjääriõpe, loovtöö, klassijuhataja (8. kl.) Piret.Niglas@kohtpk.edu.ee
Anna Boikova vene keel (6.-9.kl.) Anna.Boikova@kohtpk.edu.ee
Silvar Ammas poiste tööõpetus, kunstiõpetus (5.-9.kl.) Silvar.Ammas@kohtpk.edu.ee
Saima Veesaar tüdrukute käsitöö (5.-9.kl.) Saima.Veesaar@kohtpk.edu.ee
Svetlana Vassiljev matemaatika (5.-9.kl.) füüsika, klassijuhataja (6.kl.) Svetlana.Vassiljev@kohtpk.edu.ee
Natalja Samsonova inglise keel (3.,4.,5.,6.kl.) Natalja.Hramtsova@kohtpk.edu.ee
Ly Eero inglise keel (7.,8.,9.kl.) Ly.Eero@kohtpk.edu.ee
Laine Jürise eesti keel (6.,8.,9.kl.) Laine.Jurise@kohtpk.edu.ee
Tiia Laanemäe klassiõpetaja (1. kl.), käsitöö ja kunstiõpetus (1.,3.kl.) Tiia.Laanemae@kohtpk.edu.ee
Natalja Hramtsova informaatika. Natalja.Hramtsova@kohtpk.edu.ee