Õpetajad

 

NIMI AINE E-POST
Tiina Grauberg õppejuht, ajalugu, ühiskond, karjääriõpe, loovtöö, klassijuhataja (8. kl.) Tiina.Grauberg@kohtpk.edu.ee
Marje Kaljumäe keemia, inimeseõpetus, terviseõpetus, geograafia, bioloogia, loodusõpetus Marje.Kaljumae@kohtpk.edu.ee
Katrin Tiirik klassiõpetaja (3.kl.), käsitöö, kunst (3.kl.), matemaatika (4.kl.) Katrin.Tiirik@kohtpk.edu.ee
Ruth Kerov klassiõpetaja (1.kl.), eesti keel ja kirjandus (6.,8.kl.),  eesti keel (4.kl.) Ruth.Kerov@kohtpk.edu.ee
Silva Torm HEV koordinaator – õpiabiõpetaja Silva.Torm@kohtpk.edu.ee
Imbi Tito klassijuhataja (6. kl.), muusikaõpetus, huvijuht Imbi.Tito@kohtpk.edu.ee
Piret Niglas kehaline kasvatus,  klassijuhataja (4.,5.,8. kl.) Piret.Niglas@kohtpk.edu.ee
Anna Boikova vene keel (5.-9.kl.) Anna.Boikova@kohtpk.edu.ee
Silvar Ammas poiste tööõpetus, kunstiõpetus (4.-9.kl.) Silvar.Ammas@kohtpk.edu.ee
Gerda Voldek tüdrukute käsitöö (4.-9.kl.) Gerda.Voldek@kohtpk.edu.ee
Svetlana Vassiljev matemaatika (5.-9.kl.) füüsika, klassijuhataja (7.kl.) Svetlana.Vassiljev@kohtpk.edu.ee
Natalja Samsonova inglise keel (4.,5.,6.,7.kl.) Natalja.Samsonova@kohtpk.edu.ee
Ly Eero inglise keel (3.,8.,9.kl.) Ly.Eero@kohtpk.edu.ee
Laine Jürise eesti keel (5.,7.,9.kl.) Laine.Jurise@kohtpk.edu.ee
Tiia Laanemäe klassiõpetaja (2. kl.), käsitöö ja kunstiõpetus (1.,2.kl.) loodusõpetus (4.kl.) Tiia.Laanemae@kohtpk.edu.ee
Natalja Hramtsova informaatika. (3.-9.kl.) Natalja.Hramtsova@kohtpk.edu.ee